dogal20 yılı aşkın süredir tüm doğal terapi çalışmalarımda öncelikli olarak bitkilerin gücünden faydalandım. Onlar benimle konuşup sırlarını veren en yakın mesai arkadaşlarım.

Hazırladığım bitki karışımlarının yoğun enerjisiyle aldığım her mucizevi sonuç için onlara teşekkür ediyorum.

İyileştirici etkileri öylesine güçlü ki her derde deva olabiliyorlar. Ben onları dikkatle, özenle seçiyor, harmanlıyor ve tedavi edici özelliklerinin açığa çıkmasını sağlıyorum.

Ülkemizde yetişen organik bitkilerin saf enerjisini Organicum’da bir araya getirdim. Kullandığım bitkiler Toroslar’ın 400-1000 m yükseklikteki organik sertifikalı alanlarından özenle seçiliyor ve tek tek elle taze olarak toplanıyor.

Organicum’un içeriğini oluşturan Organik Hidrosol (bitki özsuyu ve esansiyel yağları) ancak hiçbir kimyasal işleme maruz kalmadan damıtıldığında vitamin ve minerallerinin gücü korunabiliyor.

Ürünlerimizde erken yaşlanmaya, saçlı deri sorunlarına, astım ve alerjilere, hatta kansere yol açabilen hiçbir renklendirici, sentetik ekstrakt, Silikon, SLS, SLES, Paraben ve Lanolin kullanılmıyor.

Organicum’da yer alan ısırgan, adaçayı, biberiye, atkuyruğu ve lavanta gibi taze hasat bitkiler saçlarınıza günlük bakım yaparken aynı zamanda dökülme, yağlanma, kepeklenme gibi sorunları da ortadan kaldırıyor.

Enerjisi ve canlılığı hemen farkedilen sağlıklı, parlak ve çekici saçlara kavuşmak için güneşin bitkileri her gün sizi özel bakımlarıyla şımartmayı bekliyor.

Sevginin ışığı, aşkın sıcaklığı ve Organicum’un enerjisiyle dolu güzel ve sağlıklı günlere…